MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9076216
nr 907 6216
Taburett
rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:55:21
250 kr
400 kr
350 kr